Volné pracovní místo  Vedoucí kvality výroby

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Základní náplň práce:
  • Řízení kvality výroby a koordinace jejího zajišťování
  • Úzká spolupráce s výrobním ředitelem i pracovníky výroby
  • Kontrola a vyhodnocování dodržování nastavených pravidel, identifikace rezerv a příležitostí ke zlepšování, spolupráce na
implementaci přijatých opatření
  • Zajištění standardů vyplývajících z certifikací výroby a výrobků
  • Rozvoj práce s daty, jejich vyhodnocování a zpracování závěrů
  • Samostatné rozhodování o dalším postupu při vzniku neshody

Požadujeme

Očekáváme:
  • Předchozí praxi v oblasti kvality ve výrobním strojírenském podniku
  • Spolehlivost, otevřenost a důslednost
  • Zkušenosti s vyhodnocováním kvality, identifikací skutečných příčin neshod a zaváděním nápravných opatření
  • Zkušenosti s požadavky základních výrobních a výrobkových certifikací
  • Znalost MS Office – Word, Excel
  • Komunikační a prezentační schopnosti pro jednání s výrobou i zástupci zákazníka během auditů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
  • Min. SŠ vzdělání technického směru

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zajímavou a aktivní práci, kde je prostor pro uplatnění nových návrhů
  • Práci na HPP
  • Motivující finanční ohodnocení + bonusy/prémie
  • Zázemí strojírenské společnosti v perspektivním oboru
  • Firemní benefity
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Máte zájem o nabídku Vedoucí kvality výroby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Denisa Bendíková z 4 COILS TECH s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí kvality výroby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.